خانه / شرکتها / لوارم تحریر / نقش تندیس آریا

نقش تندیس آریا

تاسیس

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۴۰ هجری شمسی با نام خمیر بازی آریا شروع کرد.

فعالیت

اما عمده فعالیت این شرکت از اواخر دهه 70 شروع شد و در تاريخ 1379/11/06 تحت شماره 170507 در تهران به ثبت رسيد و كار توليد حود را آغاز نمود. به تدریج با پیشرفت و توسعه فرهنگی و اقتصادی جامعه و درک عمیق تر نیازهای کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف آموزشی، هنری و سرگرمی، توجه به آن در جامعه و متولیان مربوطه بیشتر شد. همزمان و همگام با این تحولات، شرکت آریا با تدوین و ارائه روشهای جدید آموزشی از طریق مراکز فرهنگی، تفریحی، آموزشی و نیز آگاهی رساندن از طریق رسانه های ارتباط جمعی توانست در حد قابل توجهی اهمیت این نیازها را بشناساند و در راستای پاسخ به آنها با ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی و زیرساختهای علمی و تعریف شده، تولید و توسعه محصولات متنوع، جذاب و کاربردی با رعایت استانداردهای جهانی و بهداشتی را جامه عمل بپوشاند.

محصولات

خمیر بازی و مجسمه سازی، رنگ انگشتی، رنگ گریم کودکان، چسب ماتیکی، انواع گواش، پاستل نقاشی و مداد شمعی، آبرنگ، انواع مداد تحریر و رنگی، انواع دفاتر تحریر، خطکش جات، بازیهای فکری، سرگرمی و محصولات جانبی.

محل فعالیت

کارخانه

فعالیت تولیدی این شرکت در 2 کارخانه مستقل در و شهرستان رباط کریم و شهرک صنعتی نصیر آباد انجام میگردد.

خط تولید مداد

خطوط تولید و ماشین آلات این واحد شامل 5 بخش عمده می باشد:
1. بخش تولید: بخش تولید شامل ماشین شیار زن (Grooving Machine)، ماشین مغز گذار (Lead Laying Machine)، کوره (گرمخانه)، ماشین شکل دهی ( Shaping Machine) می باشد.
2. بخش تکمیلی: این بخش شامل ماشینهای رنگ زنی (Painting Machines)، ماشینهای ته گرد (End Pointing Machines)، ماشینهای تراش (Sharpening Machines)، ماشین های استامپ (Stamping Machines) می باشند.
3. بخش Dipping
4. بخش بسته بندی
5. واحد ماشین سازی مداد آریا (Machinery) واحد آزمایشگاه و کنترل کیفی QC & Lab.

خط خمیربازی

این واحد تولیدی شامل بخش های پخت ، استراحت فضای سرد (COOLING) فرم دهی، بسته بندی و مونتاژ می باشد. در بخش پخت از تکنیک خاص انتقال اتوماتیک پودر و ذوب محتویات مخازن استفاده و همچنین تخلیه به صورت رئاکتوری و انتقال به سردخانه به صورت اتوماتیک انجام می شود. تمامی تجهیزات بخش های واحد خمیر توسط متخصصین بخش ماشین سازی این شرکت طراحی و ساخته شده است که شامل طراحی و ساخت دستگاه سفره تا کن محصول خمیر بازی و شن بازی است .خمیر بازی باعث بالا رفتن قدرت خلاقیت کودکان شده و در تقویت عضلات آنها موثر است.لذا در بسته بندی های متنوع و مقادیر مختلف با ابزار های کمکی متفاوت و متنوع به بازار عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Austin Seibert Jersey