خانه / شرکتها / لوازم خانگی / شرکت لعاب ایران (آبسال)

شرکت لعاب ایران (آبسال)

تاسیس

شرکت آبسال در سال 1335 با نام ” شرکت لعاب ایران ” (سهامی خاص ) در شمال شرقی تهران تاسیس گردید و تا سال 1343 با تولید محصولاتی نظیر بشقاب ، کاسه ، متریال قوری ، ….. به فعالیت خود ادامه داد .

فعالیت

تولید این محصولات تا سال ۱۳۴۳ ادامه یافت و به دنبال طرح توسعه کارخانه و تغییر ساخت تولید ظروف آشپزخانه، از این سال به بعد با تولید اجاق گاز رومیزی و سپس اجاز گاز فردار در زمینه لوازم خانگی به رقابت با دیگر شرکتهای داخلی تولید کننده پرداخت. پس از آن اضافه شدن ظرفیت تولید و اجرا طرحهای توسعه، هر ساله بر تنوع محصولات کارخانه افزوده شد و با تولید محصولاتی نظیر بخاری گاز سوز، آبگرمکنهای گازی، اجاق گاز ، کولر آبی و بخاری های نفتی دودکش دار و تشعشی مادون قرمز و درسالهای اخیر با تولید ماشینهای لباسشویی و کولر پرتابل تمام پلاستیکی در زمره بهترین و معتبرترین شرکتهای تولیدی لوازم خانگی ایران قرار گرفت.به دنبال موفقیتهای چشم گیر شرکت در زمینه تولید محصولات خانگی که بسیاری از آنها به دریافت مهر استاندارد نیز نائل آمدند و همچنین افزایش سرمایه و تولید در سال ۱۳۴۵ به «شرکت اونیورسال (سهامی خاص) » تغییر نام داد که در سال ۱۳۵۵ به «شرکت اونیورسال (سهامی عام)» و در سال ۱۳۶۲ به نام فعلی یعنی «شرکت آبسال (سهامی عام)» تغییر نام یافت. در حال حاضر  این شرکت با سرمایه بالغ بر  360 میلیارد ریال و حدود 745 نفر پرسنل کارآمد،  62  سال  فعالیت  درخشان خود را سپری می نماید .

محصولات

کولر آبی / ماشین لباسشویی / بخاری گازی/آزمون برچسب انرژی ماشین‌های لباسشویی / آزمون ایمنی ماشین‌های لباسشویی

محل فعالیت

کارخانه

وسعت کارخانه تهران بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع می‎باشد و شعبه دیگر آن واقع در شهر صنعتی کاوه، در شهرستان ساوه با وسعتی تقریبا ۱۰ برابر، مراحل تولید لباسشویی را انجام می‎دهد.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی آبسال در تهران و خیابان هنگام قرار دارد.

اطلاعات تماس

وبسایت: .www.aabsalco.com

آدرس: تهران، نارمک، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه علم و صنعت، پلاک 3

تلفن: ۴-٧٧۴۵١٠٠٢

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Austin Seibert Jersey